Pobyty s jógou v Čechách i zahraničí

PLINKOUT – DLOUHÁ LOUČKA – VÍKENDOVÉ POBYTY Termíny pro rok 2022

9. – 12. 6. Prodloužený – 4 místa (můžete přijet až v pátek)


16. – 18. 9. – 2 místa

14. – 16. 10. – 2 místa

27. – 30. 10. OBSAZENO – prodloužený (můžete přijet až v pátek)

18. – 20. 11. 8 míst

Všechny víkendy mohou být v prodloužené verzi.

Kde: Plinkout Dlouhá Loučka

Cena: 3000 Kč/ Prodloužený 4000 Kč (možnost čerpat příspěvek ze zdravotní pojišťovny na cvičení nebo vystavit fakturu, pokud vám to váš zaměstnavatel umožňuje)

V ceně je ubytování a plná vegetariánská penze, 4x jóga, 1x meditace v závěsných šálách, přednáška, muzikoterapie, vyrábění korálků a spoustu dalšího, každý víkend je jinak tematicky zaměřen. Konkrétní témata doplním včas. Ve volném čase se vydáme na procházku po okolí (hrad Sovinec, Rešovské vodopády, Křížová cesta u Rudy) nebo se můžete zajít podívat do muzea kočárků přímo v Plinkoutu a třeba se nám povede zajet opět do Troubelic na ochutnávku čokolády (není v ceně). Dále jsme přidali degustaci vín a olivových olejů, není v ceně pobytu. Vezměte sebou kamarádku a přidejte se k nám. Pro více informací mě kontaktujte.

Pobyty s jógou v zahraničí

ITÁLIE 2022 CUPRA MARITTIMA

1. – 10. 7. 2022 (odjezd 1. 7. kolem 14h z autobusového nádraží v Prostějově, návrat 11. 7. nebo kdo chce na 14 dní můžeme domluvit také, návrat 17.7. kolem 10h tamtéž).

Ubytování v mobillhomech nebo bungalovech pro 2 – 5 lidí s vlastním sociálním zařízením a vybavenou kuchyňkou.

Cena cca 5000 Kč aktuální info na letáku

Doprava busem – částka cca 2800 Kč svoz do Brna (je možná i vlastní doprava autem nebo letecky!).

V ceně je ubytování v kempu Terrazzo sul Mare, 7 nocí, plážový servis (slunečník a lehátko) po domluvě ranní a večerní jóga za poplatek 500 Kč za cvičící dospělou osobu přímo mě placena předem na účet 1049911053/0800 nebo jiné cvičení, česky mluvící delegátka, 3 tematické večery (ochutnávka vín, špagetový večer a taneční večer). Možnost fakultativních výletů (nejsou v ceně).

Vydejte se s námi na místo, které velmi dobře znám. Rodinný kemp plný palem a zeleně s úžasným bazénem a výhledem na moře vám poskytne toužený relax. K pláži je to asi 700m, po cestě se můžete zastavit v některé z kaváren na ranní kávu a croassant a cestou zpět z pláže v jednom ze dvou obchůdků na nákup čerstvého ovoce, zeleniny, italského pečiva, sýrů a dalších dobrot. Podél pláže je spousty restaurací, kde si můžete dát italské točené prosseco nebo oběd. Vyberete si z množství těstovin, salátů, mořských plodů, pizzy a v blízkosti je parčík, kde je úžasná zmrzlinárna. Tato dovolená je vhodná i pro malé děti, vstup do moře je velmi pozvolný, pláž je písečná a moře teplé a čisté. Nahlédněte do fotogalerie na fotky a v případě vašeho zájmu mě kontaktujte pro detailní informace. Předběžná rezervace je možná už nyní. Napište mi nebo zavolejte.

KANÁRSKÉ OSTROVY – FUERTEVENTURA

Poleťte s námi na Kanárské ostrovy! Propojíme naše tělo i mysl s přírodou, mořem, načerpáme jejich sílu a energii, ohřejeme se, opálíme a dostaneme do těla vitamín D. Budeme praktikovat jógu, meditovat, jíst místní dobroty. Čeká nás zde i 8.11. úplněk a zatmění slunce !!! Vytvoříme pro Vás vedenou večerní meditaci !!!

Jak rezervovat najdete v odkazu.

Moc si to užijeme :*

S láskou EW.

Jiné akce

Ples Balanceyoga 26. 8. 2022LÍSTKY JSOU AKTUÁLNĚ V PRODEJI !!!

Po úspěšném prvním ročníku našeho letního plesu jsem se ujistila, že léto je ten správný čas a tak se stane náš ples tradicí. Zakotvíme datum a to vždy poslední pátek v srpnu. Už teď se moc těším. Nově spolupracuji s nadací Malý Noe a tak výtěžek z tohoto plesu půjde právě na tuto nadaci pro pomoc dětem. Více o nadaci se můžete dozvědět na FB nadace malý Noe nebo na webu http://malynoe.cz/

Napište si nové datum do diáře už teď a přijďte! Výtěžek z celého plesu (po zaplacení nutných nákladů) půjde na charitu. Jste všichni srdečně zváni i se svými partnery, kamarády, známými, rodinami.
Ples se bude konat v sále restaurace U Hřiště ve Smržicích.
K poslechu a tanci nám bude hrát kapela Rose Band a zpívat Jaruška Plesková, která ke mně chodí na jógu.
Zajistíme zajímavá vystoupení a věřím, že i tombola bude stát za to.
Děkuji 😍🙏

Přednášky 

Workshopy

Napsat komentář