Příměstské tábory

Termíny pro rok 2023 JSOU TADY! A UŽ SE OBSAZUJÍ !

Naše příměstské tábory mají velký úspěch a vždy je máme zaplněné. Proto vám přináším už teď termíny. Vaše děti se mají opět na co těšit.

DĚTI BEREME VE VĚKU 4 – 14 LET

31.7. – 4.8. 2023 – OBSAZENO jóga, Fly jóga, kruhy, Hudba, výlety, koupaliště

7. – 11.8. 2023 – OBSAZENO jóga, Fly jóga, kruhy, výlety, koupaliště

21. – 25.8. 2023 – OBSAZENO jóga, Fly jóga, kruhy, výlety, koupaliště

Kdo se o vaše děti bude starat: Bc. Magda Zatloukalová, Bc. Kája Mikšíková, Mgr. Veronika Julínková, Anna Pírková a Ewa Ohlídalová. Nás všechny už dobře znáte a kdo ne, poznáte 🙂

Co děti na našich táborech čeká? Budeme cvičit, malovat, povídat si, vyrábět, chodit na procházky nebo hřiště a budeme v případě pěkného počasí jezdit na koupaliště, pokud nám to letos situace dovolí. Protože budeme mít zázemí již v našem novém studiu, budeme na koupaliště jezdit autobusem a to jak do aquaparku, tak vyzkoušíme i Vrahovice. Strava bude vegetariánská 3x denně, opět se můžou děti těšit na domácí buchty, jogurt, ovoce a zeleninu na svačinky a teplé jídlo na oběd (budou i šišky s mákem nebo dukátové buchtičky!). Máme vyzkoušeno, že nám vše chutná a děti si jídlo užívají, pitný režim bude zajištěn. Jsme schopni zajistit stravu bez lepku a bez laktózy i dalších alergenů.

Kde: Sokolská 2, 79601 Prostějov – studio Balanceyoga

Částka: 2500 Kč ( v případě 14ti dní cena 4800 Kč) splatná na účet 1049911053/0800 + zpráva příjemci – jméno dítěte a termín (možné čerpat příspěvek zdravotní pojišťovny). Mohu vám vystavit také fakturu pro čerpání z FKSP nebo od vašeho zaměstnavatele, pokud máte nějaký takový bonus.

Rezervujte si termíny včas! Kapacita je omezena a termíny se již plní.