Maroko 2023

V prosinci loňského roku jsem se vydala do Maroka s partou lidí, kterou jsem neznala a na místo, o kterém jsem nic nevěděla. Plán byl učit se anglicky a surfovat. Věřte, na surfu jsem do té doby nikdy nestála a kdo mě zná, ví, že plavat pro mě v moři, oceánu, rybníku, přehradě, lomu….je nadlidský výkon. Věděla jsem tři věci.

1. Potřebuji zjistit, jak to mám s tou angličtinou, kterou prostě chci umět.

2. Potřebovala jsem už do tepla a toto bylo řešení.

3. Potřebovala jsem překonat strach z neznámých hlubin vod, co když se mi to tam povede.

A co mi celý pobyt dal?

1. Zjistila jsem, že na tom s angličtinou tak bledě nebudu, jen prostě nemám slovní zásobu a tak pokračuji ve studiu doma s online konzultací.

2. Teplo bylo boží a já vím, že v zimě prostě budu létat do tepla a možná vždy právě sem.

3. Strach se změnil na respekt a věřte, že s tím prknem u sebe, to bylo naprosto boží a při řešení vln, sledování, zjišťování jak se na tom udržet a vylézt znovu, jsem si na hloubku ani nevzpomněla. A nebojte, začátky jsou na břehu, kde dosáhnete. A pak, tam na line upu, tam je to neskutečný pocit, když se blíží vlna a vy řešíte, co teď, jak se natočit, poveze vás nebo se jen zhoupnete a počkáte na jinou. A ano, věřte mi, že mě i spláchla.

Pobyt tam mi dal ale mnohem víc. Spoustu nových přátel a kontaktů, opět jsem se utvrdila v tom, že chci prostě cestovat a budou na zemi místa, kam se budu ráda vracet.

A tady je to, proč to celé píšu. Chceš to zažít taky? Tak se mnou prostě poleť. ✈️

Kdy: odlet 28. 8. 2023 z Vídně

Délka pobytu do 4. 9. 2023 (pokud chceš, já tam budu dva týdny, můžeš zůstat dva týdny)

Cena: 490 EUR (dítě 6 – 14ti let 430 EUR)

V ceně je: ubytování na 7 nocí, 7x snídaně, 2x večeře v místě ubytování, doprava z a na letiště, 2x výlet (do města Essaouira a na duny, kde zkusíte sjíždět kopec na písku), 3x surfová lekce (3x2h s lektorem), zapůjčení neoprenu a surfu po celou dobu, fotky případně video ze surfu, jógové lekce se mnou během pobytu a pokud zbude čas, dáme nějakou masáž.

V ceně není: Letenka – sleduji a vyšlu info jak budou za rozumné peníze, to ale musím vědět, že letíš 🙂 (já v prosinci kupovala za 3000 Kč i s pojištěním na vodní sporty), v ceně není ostatní strava, která se dá řešit několika způsoby. Nakoupíš si v místním obchodě a uvaříš nebo zajdeme na jídlo do restaurace. A věř, že je tam levně a dá se skvěle najíst v restauraci i nakoupit v obchodě.

Ubytování je v surfařském městečku Imsouane,kousek od oceánu v rodinné vilce s dvěma vybavenými kuchyněmi, sociálními zařízeními, pokoji pro dva, tři, pět, s horní terasou a venkovním posezením.

A ještě info pro kamarády paraglidisty, lítá se hned z kopce vedle baráku 🙏🪂

Máme pár volných míst ! Pro info o letenkách a všem co tě zajímá volej. 731 245 532.

Pokud Tě to láká ozvi se a já se budu moc těšit na společnou jízdu. Fakt to tam stojí za to. Já se zamilovala ❤️